Każda historia jest inna

SIŁA W NAS

Całkiem niedawno założyłam swoją własną działalność. Jestem więc dumną właścicielką firmy. Jak to jest być szefową dla samej siebie? Jak na razie zaje…ście. I niech tak już zostanie. Nawiązując do wątku zakładania firmy chcę Ci powiedzieć o jednym wydarzeniu, które mnie dość mocno zaskoczyło. Mianowicie podczas zakładania działalności mój komputer nie chciała ze mną współpracować – cały czas nie mógł się po prostu włączać. Natomiast kiedy od niego odchodziłam od razu się uruchamiał. Wtedy moja koleżanka, wraz z którą przechodziłyśmy przez wszystkie etapy zakładania mojej firmy przez internet, powiedziała mi, że mam odejść od komputera, bo on wyczuwa moją energię. A ja wtedy maiłam taki bardzo trudny okres- bardzo się denerwowałam i byłam nieco rozdrażniona. Kiedy odeszłam od komputera on faktycznie się uruchomił.

Przypadek?

Nie sądzę.

Potwierdzeniem na ten fenomen mogą być pralki, lodówki, telewizory, które psują się zawsze, kiedy?

Oczywiście, że na święta i to najlepiej jeszcze parami, bo jak wiadomo „Nieszczęścia zawsze chodzą parami.”

Chwila, chwila, ale po co ja to opowiadam?

Opowiadam to po to, aby uświadomić Ci jak wiele zależy od naszej energii. Jak ważne jest to, czy jest ona pozytywna czy negatywna.

Bo siła tkwi w nas.

Jeśli niesiesz w sobie pozytywny przekaz, to możesz dokonać wszystkiego. Świat stoi przed Tobą otworem. Masz marzenie i je spełniasz ot tak.

Natomiast jeśli pałasz nienawiścią, jedziesz no stop na wkurwie no to pralka się rozpierdoli nie ma innej opcji.

Rozumiesz co mam na myśli?

Tylko pozytywne myślenie może przyciągnąć pozytywne wydarzenia. Jeśli karmisz siebie negatywami w stylu: „To się na pewno nie uda.”, „Jestem beznadziejna.”, „Mój mąż mnie na pewno zdradza.”, to możesz być pewna, że to się nie uda, będziesz beznadziejna no i oczywiście mąż zacznie Cię zdradzać. No bo dlaczego tak by się nie miało zacząć dziać, skoro tak namiętnie sobie to powtarzasz.

No i teraz co z ty fantem zrobić?

Odpowiedź jest bardzo prosta: należy odwrócić swoje myślenie- nie jestem tu geniuszem, bo generalnie coraz więcej osób o tym mówi i coraz więcej osób to praktykuje.

Ale… może Ty akurat o tym nie wiesz i wyciągniesz z tego tekstu dla siebie wartość.

Zatem co trzeba robić by zmienić swoje życie? Proste, bardzo proste. Mówi o tym Leilani, której kursy serdecznie polecam, należy zacząć afirmować- powtarzać sobie w głowie WSZYSTKO kim chcesz być, jakiego życia pragniesz i czego pragniesz.

Bo jeszcze raz powtórzę” Siła tkwi w nas.

W ten łatwy sposób szybko osiągniesz czego chcesz.

Czy ja tego doświadczyłam?

Tak. Niejeden raz. Bardzo często w życiu zdarzało mi się, że poprosiłam o coś- wysłałam intencję w niebo i to do mnie przyszło – SAMO – bez mojego najmniejszego wysiłku.

Czy w Twoim życiu też tak może się zadziać?

Jestem pewna, że tak.

Czy możesz sobie zaafirmować zdrowie?

Oczywiście. Powtarzaj po 5 minut to samo zdanie – w ciszy lub na głos: „Jestem zdrowa”, „Jestem zdrowa” itd.

Możesz też afirmować, ż jesteś szczupła, bogata, że pieniądze płyną do Ciebie ze wszystkich stron a nawet to, że jesteś milionerką.

Tak naprawdę w twoim umyśle nie ma żadnych granic. Jak mówią ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. No i może coś jeszcze- strach- strach przed podjęciem decyzji- kim chcesz być, co chcesz robić. Ten okrutny strach przed zrobieniem pierwszego kroku, przed podjęciem działania, przed powiedzeniem sobie „STOP” ja już nie chcę żyć swoim dotychczasowym życiem- chcę żyć życiem swoich marzeń!!!

Tylko upewnij się najpierw jakie są Twoje faktyczne marzenia, jakie masz sny, czego tak bardzo w sercu mocno pragniesz.

To się musi udać. Wiem, bo czuję, że gdy to czytasz, to Ty również jesteś o tym święcie przekonana.

Życzę Ci z całego serca, abyś osiągnęła to, czego pragniesz.

Dobrego dnia.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Fot.: Pixaby

 

SZUKAJĄC NATCHNIENIA

SZUKAJĄC NATCHNIENIA

Każda historia jest innaSZUKAJĄC NATCHNIENIA Po czterech latach prowadzenia bloga zdarza się (nie często, ale jednak), że gdy zasiadam nad czystą kartką papieru lub przed ekranem monitora, mój mózg ogarnia pustka. Ogromna pustka.Co wtedy?Wtedy warto poważnie...

czytaj dalej
OBOJĘTNE, CO MÓWIĄ

OBOJĘTNE, CO MÓWIĄ

Każda historia jest innaOBOJĘTNIE CO MÓWIĄ Usłyszałam ostatnio od przyjaciółki stwierdzenie, które ubawiło mnie do łez:” Obojętne, co o Tobie mówią, byleby tylko nazwiska nie przekręcali.”No właśnie czy mówią dobrze czy źle grunt, że mówią.To, że jesteśmy na czyiś...

czytaj dalej
DO MILIONA RAZY SZTUKA

DO MILIONA RAZY SZTUKA

Każda historia jest innaDO MILIONA RAZY SZTUKA Podobno trzecie podejście lub próba jest najbardziej prawdopodobne do osiągnięcia sukcesu. Dowodem na to może być powiedzenie „Do trzech razy sztuka.” Wyrażenie to sugeruje, że pierwsze dwie próby mogą być nieudane lub...

czytaj dalej
0
Would love your thoughts, please comment.x