Dziś mam zaszczyt przedstawić wam Anitę Żądło.

Z Anitą poznałyśmy się całkiem przypadkiem w wielkim świecie online- po prostu na facebook’u.

Obie zainspirowałyśmy się swoimi działaniami i tak zrodziła się znajomość, która zaowocowała tym tekstem.

Anita jest bez wątpienia KOBIETĄ SUKCESU. Twierdzi, że jej życie to ciągła wędrówka, z plecakiem przepełnionym talentami do wykorzystania wspina się na wielką górę, na której szczycie stoi Bóg. To na spotkanie z nim cieszy się najbardziej.

Podczas tej drogi inspirują ją ludzie.

Każdy człowiek na jej ścieżce, to okazja do tego, aby nauczyć się czegoś nowego, aby czerpać od niego to, co najlepsze i by dać mu to, co ona ma wspaniałego do ofiarowania.

A ma całkiem sporo do oddania i czyni to z niezwykłą przyjemnością.

Czym Anita dzieli się z innymi?

Oprócz tego, że bardzo kocha swoje dzieci (córki w wieku 4,5 roku i 15 lat) oraz ubóstwia męża- nadwornego informatyka, który ogromnie ją wspiera we wszystkich działaniach, oddaje cząstkę siebie tym, którzy się do niej zwracają z prośbą o pomoc.

Porad z zakresu dietetyki, ziołolecznictwa i oczyszczania organizmu udziela chętnie, gdyż ma wielkie doświadczenie w tym względzie. Przetestowała je na sobie. Zmuszona do zdobywania wiedzy na temat medycyny naturalnej i ziołolecznictwa ponieważ walczyła przez 15 lat z kandydozą.

Ten okres swojego życia wspomina jako bardzo ciężki. Jednak wyjść z poczucia smutku, niemożności zrobienia czegokolwiek i poczucia stłamszenia pomogło jej poczucie, że musi być pełnosprawna dla dzieci. Dziś jest wdzięczna Bogu za tamten czas, bo dzięki temu doświadczeniu nauczyła się doceniać piękne barwy życia i nimi delektować. Potrafi również zrozumieć innych, którzy teraz są w podobnej sytuacji, jak ona niegdyś. Swoim przykładem świadczy o tym, że warto pokochać siebie i skupić się na pozytywach- szukać w ludziach dobra i przede wszystkim wykorzystywać talenty, które dostało się od Boga.

Życie nauczyło ją pokory.

Musiała z dnia na dzień przewartościować swój świat.

To, co było dla niej ważne- kariera, nauka, podążanie do celu- nagle stało się nieistotne, gdyż na pierwszym miejscu trzeba było postawić ZDROWIE.

Przełom jaki przeszła był możliwy tylko dzięki głębokiej wierze w Boga i edukacji- jak mówi „zaczęła rzeźbić siebie”, co pomogło jej znaleźć równowagę w życiu.

Jej marzeniem stało się założenie gabinetu, w którym mogłaby udzielać porad z zakresu dietetyki, ale nie takiej zwykłej, gdzie liczy się tylko kalorie, lecz takiej, która promuje holistyczne podejście do każdego indywidualnie.

Ponieważ na pierwszym miejscu stawia rodzinę zdecydowała się na stworzenie profilu na fb Happy Helfy Flow- tam motywuje, inspiruje , pomaga.

Ta forma pracy pozwala jej pogodzić obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym.

Co Anita chce powiedzieć innym kobietą, które chcą osiągnąć sukces?

„ Nie bójcie się innych ludzi. Inspirujcie siebie nawzajem. Dzielcie się swoimi talentami i wychodźcie odważnie do rzeczywistości, bo mimo, iż czasem jest to trudne i wywołuje lęk to naprawdę warto. Wykorzystujcie swoje talenty i nie bójce się konkurencji. Prawdziwym sukcesem jest wyjście do drugiego człowieka. Pokochanie siebie i innych.”

A Ty?

Wykorzystujesz swoje talenty?

Dzielisz się nimi z innymi ludźmi?

Jaką rolę odgrywają one w Twoim życiu?

Piszcie w komentarzach jakie są wasze talenty.

Chętnie się o nich dowiem.

Pozdrawiam Was serdecznie w imieniu swoim oraz Anity Żądło- Kobiecej Twarzy Województwa Śląskiego.

Dobrego dnia.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Na fotografii Anita Żądło

0
Would love your thoughts, please comment.x