O MNIE

Cześć!


Nazywam się Julka Małecka i jestem Praktykiem Wyzdrowienia Choroby Afektywnej Dwubiegunowej.


Pomagam kobietom chorym na ChAD i ich bliskim zrozumieć, zaakceptować i nauczyć się żyć z tą bardzo trudną diagnozą.
Sama choruję od 18 lat- szczęśliwie od 6 lat jestem w remisji.


Jestem również mamą i żoną.


Mimo choroby udało mi się skończyć cztery kierunki studiów: College Języka Francuskiego na UAM w Poznaniu, Kulturoznawstwo na SWPS w Warszawie, Psychologię Społeczną w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji na SWPS również w Warszawie oraz Design Thinking na SWPS w Poznaniu.


Znam trzy języki obce: francuski, angielski i hiszpański.


Mam bogate doświadczenie zawodowe- pracowałam jako Sales Manager, Event Manager, Product Manager. Zajmowałam się marketingiem, jestem również Trenerem Zarządzania.


Jak widać choroba nie jest dla mnie żadną przeszkodą w tym, aby się rozwijać i realizować swoje cele.


Dziś, wkraczając na ścieżkę, na której mogę spełniać swoją pasję- pisanie, chcę równocześnie pomagać kobietom takim jak ja- zdiagnozowanym na ChAD i ich bliskim, dawać wam wsparcie i na własnym przykładzie pokazywać, że „można”.


Praktyk Wyzdrowienia to termin, który sama stworzyłam.


Wyzdrowienie, to dla mnie osiągnięcie świadomości, że jest się chorym i należy podjąć leczenie.


Przez te 16 lat bycia zdiagnozowaną zdobyłam ogromną wiedzę i doświadczenie w tej kwestii- mogę Wam pomóc zrozumieć, zaakceptować i żyć w równowadze pomimo diagnozy, która niestety towarzyszyć Wam będzie do końca życia.


Najważniejsze czego się nauczyłam przez ten czas to, że ChAD nie jest wyrokiem wręcz przeciwnie może być początkiem pięknego, wartościowego życia, jeśli tylko w odpowiedni sposób zadbasz o siebie i o Twoje najbliższe środowisko.


Jeśli jesteś podobnie jak ja chora na dwubiegunówkę lub jesteś osobą bliską komuś, kto ma zdiagnozowany ChAD, to dobrze trafiłaś.


Wspólnie możemy więcej.


Akceptować, edukować, uczestniczyć w procesie wyzdrowienia.

Zapraszam.