Każda historia jest inna

Zwykły poniedziałkowy wieczór.

Chwilę po 18:00, zaszywam się pod kołdrą, a w ręku na serio dobra lektura. Telefon przy boku – jak zwykle o tej porze- już wyciszony. Po między kolejnymi rozdziałami spoglądam na wyświetlacz komórki i co widzę?- zaproszenie na szkolenie i to nie byle jakie: o tym, jak nadać kierunek mojej firmie (i każdej innej również) – generalnie biznesom online, o tym, jakie są najczęściej popełnianie błędy i jak je naprawić prowadzone przez Joannę Gizigier. Wszystko pięknie i super tylko, że … Lektura trwała, czas mijał, i niespodziewania zrobiła się 20:00, a szkolenie było na 19:00, a to pech, gdybym tylko wiedziała…..

Ale nie wszystko jeszcze stracone.

JOANNA NIE ZAPOMNIAŁA O MNIE

Następnego dnia i wysłała mi ponownie zaproszenie w nowym terminie.

Kiedy przed tym wydarzeniem czytałam jej słowa zachęcające do udziału w szkoleniu:

„Powiem Ci jaki będzie ten rok!
Nie, nie wróżyłam z fusów, chociaż pewne moce posiadam  jak każdy z nas.
Jest pewne, że pandemia wymusiła zachowania które są nieprzemyślane.
Dwa tysiące dwudziesty pierwszy rok jest ważnym dla firm, które przeistaczają się w świadome marki.
Zadzieją się rzeczy niebywałe. To czas ogromnego śmietnika. Niejakości. Dużej ilości linków sponsorowanych. Live’ów z brudnymi lustrami w tle i ogromem makijażu na twarzach. Krótkich filmików bez treści merytorycznych. Bez minimalnej wiedzy. Influencerka leci na łeb. Kupione fallowersy nie współgrają z jakością i sprzedażą.

Wygrasz gdy!
Wyróżnisz się spójnością, dokładnością i klasą.
Na tle beznadziejności rzucisz się w oczy jak wisienka na torcie.

Podkreślisz się na wielu płaszczyznach dzięki cechom stabilności i konkretyzmu.
Wystarczy nadać Twojej firmie online kierunek i pokazać pewne sposoby, a wzniesiesz się na wyżyny.”

Byłam ABSOLUTNIE ZACHWYCONA.

Dlaczego?

Bo zgadzam się z Jonanną, która jest 100% profesjonalistką w tym, co robi.

Napisałam już o niej jeden tekst na tym blogu https://julkamalecka.pl/joanna-gizigier-i-kopara-opada-w-dol/ i bardzo się cieszę, że stał się on początkiem naszej znajomości.

Natomiast szkolenie, w którym wzięłam udział okazało się fantastyczne- merytorycznie rewelacyjnie przygotowane i świetnie przeprowadzone.

Jak to mówią „samo mięso”.

Joanna całą „teorię” od razu tłumaczyła nam na naszych własnych caes’ach.

To był ogromny atut tego spotkania, bo z większości szkoleń człowiek wychodzi z głową naładowaną trudnymi do powtórzenia hasłami, jakimiś terminami, o których w życiu nie słyszał itp.

Po spotkaniu online z Asią wychodzisz z gotowym pomysłem na to, co zmienić.

Faktycznie rozpoznajesz błędy, które popełniasz i masz szansę na to, by je skorygować z kim, kto się cholernie dobrze zna na tym, o czym mówi- na spójności Twojej marki w Internecie i nie tylko.

Mnie to szkolenie dało bardzo wiele.

Mimo, iż były „małe zakłócajki” w postaci płaczu dziecka, które bardzo, ale to bardzo pragnęło się przytulić, to jestem pewna, że tego typu rzeczy koniecznie trzeba wybaczyć.

Joanna oprócz tego, że jest właścicielem firmy byfehu, to jest także, a może przede wszystkim partnerką i mamą i dała pięknie wyraz temu, jak bardzo ważna jest dla niej w życiu ta rola- z dzieciątkiem na kolanach, kołysząc je do snu zakończyła szkolenie.

Polecam wszystkim z całego serca nie tylko usługi firmy, ale też właśnie szkolenia i indywidualne konsultacje z Joanną Szkolenia by Fehu

Ja spróbowałam- mnie dały wiele, a skoro ja się nauczyłam, to Tobie również się uda.

Warto nadać nowy kierunek swoim działaniom, aby wynieść się na wyżyny.

Dobrego dnia.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Fot.: Joanna Gizgier

WĘRÓWKA W ŚWIAT

WĘRÓWKA W ŚWIAT

Każda historia jest innaWĘRÓWKA W ŚWIATDawno nie zamieściłam żadnego tekstu na moim blogu. Z czego to wynikało? Z faktu, że intensywnie zaangażowałam się w pewnie projekt, który bardzo mocno pochłonął większą część mojego życia, którą mogłam przeznaczyć na pracę....

czytaj dalej
MIEĆ TO, CO SIĘ CHCE

MIEĆ TO, CO SIĘ CHCE

Każda historia jest innaMIEĆ TO CO SIĘ CHCE Podobno na tym właśnie polega sukces- mieć to, co się chce. W życiu, które upływa nam w tak zawrotnym tempie. Czasie, który odmierzamy bijąc się sami ze sobą o każdą sekundę zdarza się, że tak szybko otrzymujemy to, co...

czytaj dalej
SZUKAJĄC NATCHNIENIA

SZUKAJĄC NATCHNIENIA

Każda historia jest innaSZUKAJĄC NATCHNIENIA Po czterech latach prowadzenia bloga zdarza się (nie często, ale jednak), że gdy zasiadam nad czystą kartką papieru lub przed ekranem monitora, mój mózg ogarnia pustka. Ogromna pustka.Co wtedy?Wtedy warto poważnie...

czytaj dalej
2
0
Would love your thoughts, please comment.x