Każda historia jest inna

JOANNA GIZGIER NIEZMIENNIE RAZ JESZCZE

Był czas, że Joanna znalazła się już u mnie na blogu. Rozmawiałyśmy o ChAD z punktu widzenia biznesu. Napisałam również tekst o jej szkoleniach po których wyszłam z ogromnym zastrzykiem wiedzy. I nadszedł czas na kolejną odsłonę.

DLACZEGO?

Bo po prostu na to zasługuje jak nikt inny.

Kim jest Joanna?

A może należałoby zadać pytanie: ”Kim Joanna nie jest?”

Mama trójki wspaniałych dziewcząt, właścicielka firmy by Fehu i od kilku wspaniałych miesięcy moja, z dumą to piszę, przyjaciółka.

No tak pomyślicie- pisze o przyjaciółce, robi jej reklamę.

No i dobrze myślicie.

Oczywiście, że promuję Asię.

Asia postawiła tę nową, jeszcze świeżą, pachnącą SEO i TECHNICZNYMI CUDAMI stronę dlatego właśnie robię teraz to, co robię. Z wdzięczności za wspaniale wykonaną pracę piszę ten tekst.

Ale nie tylko.

Asia jest przykładem na to, jak można spaść z najwyższego szczytu, jak można w jednym momencie być kochaną przez media, cieszyć się ogromnym sukcesem, by w następnej chwili zaliczyć taki dół, że ja p……

Ale jest też to przykład niezłomnej kobiety, która powstaje jak feniks z popiołu.

Nie reaguje na hejt, z klasą robi swoje. Wie o tym, że ma rację i tych racji się trzyma.

W pięknym stylu powraca na arenę i pokazuje, że swoim profesjonalizmem i ciężką pracą można odbudować autorytet, który budowało się przez wiele lat.

Niestety po tym świecie chodzą różni ludzie. I ci dobrzy, życzliwi, tacy, którzy wiedzą, że dobro rodzi dobro. Ale są też i tacy, którym zależy wyłącznie na tym, by pogrzebać żywcem innych.

Joanna padła ofiarą właśnie takiego oszusta.

Zorientowani wiedzą o kogo chodzi, a Ci którzy chcą się dowiedzieć jeśli dobrze poszukają też znajdą ten wątek życia bohaterki mojego tekstu.

Asia właśnie dlatego zastaje przez mnie wyniesiona na ołtarze, że zamiast się załamywać i popadać w depresję mężnie stawia czoło problemom.

Nie chowa głowy w piasek- walczy o swoje i zdobywa to, co jest jej należne.

Dzisiaj dziękuję nie tylko za stronę www, ale również za wsparcie, dobre słowo, zrozumienie.

Cieszy mnie bardzo, że mam Joannę w gronie swoich bliskich.

Szczerze?

Cholernie bałabym się mieć ją za wroga.

Życzę Wam takiej samej determinacji, odwagi i czystego serca, jak serce Joanny.

Wszystkiego dobrego.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Ps.: Jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu i optymalizowaniu stron www, to walcie jak w dym do firmy by Fehu

 

CHOROBA PSYCHICZNA A BALANS

CHOROBA PSYCHICZNA A BALANS

Każda historia jest innaCHOROBA PSYCHICZNA A BALANSJeśli jesteś tutaj po raz pierwszy to zrozum proszę, że Choroba Afektywna Dwubiegunowa, zwana kiedyś również chorobą maniakalno-depresyjną, to poważne zaburzenie psychiczne, które dotyka coraz więcej ludzi na całym...

czytaj dalej
POSKROMIĆ ChAD

POSKROMIĆ ChAD

Każda historia jest innaPOSKROMIĆ ChAD Leczenie choroby afektywnej dwubiegunowej (ChAD) jest procesem długotrwałym i wymagającym, w którym współpraca między pacjentem a lekarzem psychiatrą jest niezmiernie istotna. Jednym z kluczowych elementów prowadzących do stanu...

czytaj dalej
KILKA RAD NA TEMAT ChAD

KILKA RAD NA TEMAT ChAD

Każda historia jest innaKILKA RAD NA TEMAT ChAD Życie z ChAD (Chorobą Afektywną Dwubiegunową), to ciągłe stawianie czoła różnym wyzwaniom. My- zdiagnozowani stajemy w pierwszym szeregu w potyczkach w szkole, domu, pracy….. Epizody manii i depresji, które towarzyszą...

czytaj dalej
0
Would love your thoughts, please comment.x