Każda historia jest inna

JOANNA GIZGIER NIEZMIENNIE RAZ JESZCZE

Był czas, że Joanna znalazła się już u mnie na blogu. Rozmawiałyśmy o ChAD z punktu widzenia biznesu. Napisałam również tekst o jej szkoleniach po których wyszłam z ogromnym zastrzykiem wiedzy. I nadszedł czas na kolejną odsłonę.

DLACZEGO?

Bo po prostu na to zasługuje jak nikt inny.

Kim jest Joanna?

A może należałoby zadać pytanie: ”Kim Joanna nie jest?”

Mama trójki wspaniałych dziewcząt, właścicielka firmy by Fehu i od kilku wspaniałych miesięcy moja, z dumą to piszę, przyjaciółka.

No tak pomyślicie- pisze o przyjaciółce, robi jej reklamę.

No i dobrze myślicie.

Oczywiście, że promuję Asię.

Asia postawiła tę nową, jeszcze świeżą, pachnącą SEO i TECHNICZNYMI CUDAMI stronę dlatego właśnie robię teraz to, co robię. Z wdzięczności za wspaniale wykonaną pracę piszę ten tekst.

Ale nie tylko.

Asia jest przykładem na to, jak można spaść z najwyższego szczytu, jak można w jednym momencie być kochaną przez media, cieszyć się ogromnym sukcesem, by w następnej chwili zaliczyć taki dół, że ja p……

Ale jest też to przykład niezłomnej kobiety, która powstaje jak feniks z popiołu.

Nie reaguje na hejt, z klasą robi swoje. Wie o tym, że ma rację i tych racji się trzyma.

W pięknym stylu powraca na arenę i pokazuje, że swoim profesjonalizmem i ciężką pracą można odbudować autorytet, który budowało się przez wiele lat.

Niestety po tym świecie chodzą różni ludzie. I ci dobrzy, życzliwi, tacy, którzy wiedzą, że dobro rodzi dobro. Ale są też i tacy, którym zależy wyłącznie na tym, by pogrzebać żywcem innych.

Joanna padła ofiarą właśnie takiego oszusta.

Zorientowani wiedzą o kogo chodzi, a Ci którzy chcą się dowiedzieć jeśli dobrze poszukają też znajdą ten wątek życia bohaterki mojego tekstu.

Asia właśnie dlatego zastaje przez mnie wyniesiona na ołtarze, że zamiast się załamywać i popadać w depresję mężnie stawia czoło problemom.

Nie chowa głowy w piasek- walczy o swoje i zdobywa to, co jest jej należne.

Dzisiaj dziękuję nie tylko za stronę www, ale również za wsparcie, dobre słowo, zrozumienie.

Cieszy mnie bardzo, że mam Joannę w gronie swoich bliskich.

Szczerze?

Cholernie bałabym się mieć ją za wroga.

Życzę Wam takiej samej determinacji, odwagi i czystego serca, jak serce Joanny.

Wszystkiego dobrego.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Ps.: Jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu i optymalizowaniu stron www, to walcie jak w dym do firmy by Fehu

 

DYLEMAT

DYLEMAT

Każda historia jest innaDYLEMATJestem dojrzałą kobietą. Kobietą, która swego czasu miała wielki dylemat- zostać czy odejść. Stety niestety życie wybrało za mnie. Czy jestem zadowolona z tego powodu? Ogromnie!!! Przed podobnym dylematem do mojego staje dziś wiele...

czytaj dalej
SAMODZIELNI RODZICE- CIENIE I BLASKI

SAMODZIELNI RODZICE- CIENIE I BLASKI

Każda historia jest innaSAMODZIELNI RODZICE CIENIE I BLASKIDziś opowiem Wam dwie historie.Pierwszą o niezłomnym Piotrze i drugą o walecznej Annie.W pewnym polskim miasteczku. Gdzieś tam, gdzie przyroda zachwyca swoimi urokami mieszkał Piotr. Życie mężczyzny...

czytaj dalej
JAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACY

JAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACY

Każda historia jest innaJAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACYWitajcie, jak wiecie jestem Julka Małecka, pisarka i Praktyk Wyzdrowienia ChAD. Na moim blogu  dzielę się z Wami moją historią walki z Chorobą Afektywną Dwubiegunową, która jest jednym z typów zaburzeń...

czytaj dalej
0
Would love your thoughts, please comment.x