Każda historia jest inna

JOANNA GIZGIER NIEZMIENNIE RAZ JESZCZE

Był czas, że Joanna znalazła się już u mnie na blogu. Rozmawiałyśmy o ChAD z punktu widzenia biznesu. Napisałam również tekst o jej szkoleniach po których wyszłam z ogromnym zastrzykiem wiedzy. I nadszedł czas na kolejną odsłonę.

DLACZEGO?

Bo po prostu na to zasługuje jak nikt inny.

Kim jest Joanna?

A może należałoby zadać pytanie: ”Kim Joanna nie jest?”

Mama trójki wspaniałych dziewcząt, właścicielka firmy by Fehu i od kilku wspaniałych miesięcy moja, z dumą to piszę, przyjaciółka.

No tak pomyślicie- pisze o przyjaciółce, robi jej reklamę.

No i dobrze myślicie.

Oczywiście, że promuję Asię.

Asia postawiła tę nową, jeszcze świeżą, pachnącą SEO i TECHNICZNYMI CUDAMI stronę dlatego właśnie robię teraz to, co robię. Z wdzięczności za wspaniale wykonaną pracę piszę ten tekst.

Ale nie tylko.

Asia jest przykładem na to, jak można spaść z najwyższego szczytu, jak można w jednym momencie być kochaną przez media, cieszyć się ogromnym sukcesem, by w następnej chwili zaliczyć taki dół, że ja p……

Ale jest też to przykład niezłomnej kobiety, która powstaje jak feniks z popiołu.

Nie reaguje na hejt, z klasą robi swoje. Wie o tym, że ma rację i tych racji się trzyma.

W pięknym stylu powraca na arenę i pokazuje, że swoim profesjonalizmem i ciężką pracą można odbudować autorytet, który budowało się przez wiele lat.

Niestety po tym świecie chodzą różni ludzie. I ci dobrzy, życzliwi, tacy, którzy wiedzą, że dobro rodzi dobro. Ale są też i tacy, którym zależy wyłącznie na tym, by pogrzebać żywcem innych.

Joanna padła ofiarą właśnie takiego oszusta.

Zorientowani wiedzą o kogo chodzi, a Ci którzy chcą się dowiedzieć jeśli dobrze poszukają też znajdą ten wątek życia bohaterki mojego tekstu.

Asia właśnie dlatego zastaje przez mnie wyniesiona na ołtarze, że zamiast się załamywać i popadać w depresję mężnie stawia czoło problemom.

Nie chowa głowy w piasek- walczy o swoje i zdobywa to, co jest jej należne.

Dzisiaj dziękuję nie tylko za stronę www, ale również za wsparcie, dobre słowo, zrozumienie.

Cieszy mnie bardzo, że mam Joannę w gronie swoich bliskich.

Szczerze?

Cholernie bałabym się mieć ją za wroga.

Życzę Wam takiej samej determinacji, odwagi i czystego serca, jak serce Joanny.

Wszystkiego dobrego.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

Ps.: Jeśli potrzebujecie pomocy w tworzeniu i optymalizowaniu stron www, to walcie jak w dym do firmy by Fehu

 

MAŁY KRYZYS?

MAŁY KRYZYS?

Każda historia jest innaMAŁY KRYZYS? Dużo osób pyta mnie jak radzę sobie, gdy dopada mnie mania lub depresja lub raczej co robię, gdy zbliżają się te stany? Jeśli chodzi o manię o staram się jak najbardziej wyciszać i ograniczać do minimum ilość bodźców. Więcej na ten...

czytaj dalej
TALIZMAN

TALIZMAN

Każda historia jest innaTALIZMAN Co w życiu przynosi mi szczęście? WSZYSTKO!!! Bo „jestem w czepku urodzona”. Jestem szczęśliwa, gdy czuję zapach świeżo kupionego kremu do rąk o zapachu bananowym na swoich dłoniach. Raduje się moje serce, gdy wystylizowana jak „Żony...

czytaj dalej
Marzenia do spełnienia e-book

Marzenia do spełnienia e-book

Każda historia jest innaMARZENIA DO SPEŁNIENIA e-book Boże Narodzenie rok 1989. Siedmioletnia dziewczynka w prezencie otrzymuje pamiętnik – swój pierwszy w życiu zeszyt, w którym odtąd zapisywać będzie wszystkie ważne i mniej istotne sprawy dotyczące jej życia- zabawy...

czytaj dalej