Fundraiser to Ja

Jestem pomostem pomiędzy fundacjami a Darczyńcami. Daję możliwość czynienia dobra tym, którzy razem ze mną chcą codziennie zmieniać świat na lepszy.

julia małecka fundacja

Czy wiesz jakie są 4 główne zasady Fundraisingu?

Zdradzę Ci tę tajemnicę:

POZNAJ MNIE:
Nazywam się Julka Małecka i od roku jestem fundraiserem. Przez ten czas zdążyłam się nauczyć bardzo wiele. Zostałam wybrana na to stanowisko początkowo wbrew swojej woli. Dostrzeżono we mnie potencjał ponieważ mam predyspozycje ku pełnieniu takich obowiązków:

 • Mam doświadczenie w sprzedaży i marketingu
 • Jestem komunikatywna
 • Lubię wyzwania i stawiam sobie cele, które konsekwentnie realizuję
 • Cały czas pracuję nad tym, by być odporna na porażki

Z początku nie „uśmiechało mi się” zupełnie „bycie żebrakiem”. Jednak im więcej czytałam, pracowałam i zbierałam doświadczenie, tym lepiej zrozumiałam, że fundraier to nie żebrak. Dlaczego? Żebrak żebra dla siebie, a fundraiser prosi o pieniądze na cele niezwiązane ze sobą samym- robi to na cele innych ludzi, zwierząt, wzniosłych idei. I tak pokochałam swoje zajęcie. Dziś nie wyobrażam sobie wykonywania żadnej innej pracy. Kiedy wstaję rano z łóżka, to wiem, że moje życie ma sens, bo za każdym razem, gdy proszę i dostaję mogę komuś pomóc. A możliwość dzielenia się tym z osobami, które również chcą wspierać innych jest wspaniała.

POLUB MNIE: Informacje na mój temat znajdziesz na tej stronie oraz na moich madiach społecznościowych

JESTEM RÓWNIEŻ

Członkinią Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu i absolwentką kursu CFR12 organizowanego właśnie przez -> Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu

Wartości, które reprezentuję jako Praktyk Wyzdrowienia ChAD (niosąc pomoc kobietom chorym na Chorobę Afektywną Dwubiegunową) to autentyczność, empatia i radość życia. Natomiast jako fundraiser najważniejsza jest dla mnie: uważność na drugiego człowieka, zrozumienie i umiejętność odpowiedzi na jego potrzeby.

Czy możesz mi zaufać?

Oprócz tego, że jestem bardzo dobrze wykształcona

droga

 • College Języków Obcych UAM
 • Kulturoznawstwo SWPS
 • Psychologia w Zarządzaniu Rozwojem Organizacji SWPS
 • Design Tinking SWPS

Znam trzy języki obce, skończyłam między innymi kurs na Trenera Zarządzania i jestem Doradcą ds. Zdrowienia, to jestem po prostu dobrym człowiekiem.

Człowiekiem uczciwym i wrażliwym na losy innych. To, co robię robię ze szczerego serca. Serca, które jest wrażliwe i chce zmieniać rzeczywistość, w której żyjemy na bardziej przyjazną i otwartą dla tych, którzy tego potrzebują.

czas

Dlaczego możesz wpłacić pieniądze?
Po prostu, ponieważ Cię o to proszę.

serce

Prowadzę wiele działań, które mają na celu wsparcie Fundacji, dla której obecnie pracuję.
Zajmuję się organizacją:

 • Loterii fantowej
 • Zbiórki publicznej
 • Koncertu charytatywnego
 • Zbiórek crounfundingowych
 • Rozmowami z Darczyńcami indywidualnymi i instytucjonalnymi, które mają na celu uzyskanie przedmiotów, usług lub pieniędzy dla organizacji, którą reprezentuję
Rozmowy wspierające w chorobie afektywnej dwubiegunowej chad julka małecka

POLEĆ MNIE

Jeśli uważasz, że warto razem ze mną czynić dobro, to nie wahaj się proszę skontaktować się ze mną oraz włączyć do tego procesu swoich znajomych, współpracowników czy partnerów biznesowych. Im nas więcej tym lepiej.

WRÓĆ DO MNIE

Pomaganie uzależnia. Jestem pewna, że nasza relacja nie zakończy się na jednorazowej wpłacie. Wiem, że gdy już raz nawiążemy relację będziemy ją utrzymywać, bo tak samo jak Ty jesteś potrzebny mi, tak ja jestem potrzebna Tobie. Do czego? Do tego, by być Mecenasem, Współorganizatorem, Darczyńcą – krótko- DOBRYM CZŁOWIEKIEM.