Fajnie jest kroczyć razem pod rękę z osobą, którą się kocha, na mrozie w pełnym słońcu, pod wiatr. Brodzić kaloszami w błocie i  opowiadać o głupotach, które nie mają najmniejszego znaczenia. Czekając na to, że może pies pociągnie ją zbyt mocno i może się wypierdoli w to błoto i będzie kupa śmiechu, oczywiście z przewagą kupy.

No nie, nie wypierdoliła się niestety, ale śmiechu i tak było co nie miara.

Fajnie jest, gdy ktoś zaprasza Cię na kawę i nagle, całkiem przypadkowo na jego tafli kawy pojawia się samoistnie serce z piany nalanego niezdarnie mleka. Kiedy nie możecie się nagadać, a przewijają się tematy smutne, wesołe i też te całkiem poważne.

Fajnie jest dać sobie w kość codziennie wyciskając siódme poty i mieć tę satysfakcję, że się dało radę i poczucie, że ma się realny wpływ na swoje życie, że chociaż coś ode mnie zależy.

Fajnie jest mknąć samochodem z muzyką rozkręconą na cały regulator na spotkanie z nową osobą w swoim życiu. Kimś, kto wniesie, nawet nie spodziewasz się, jak wiele.

Fajnie, przygotowywać się do spotkania z osobą, która w Ciebie wierzy, która na Ciebie liczy, której pomagasz.

Fajnie odpowiadać na komentarze osób, z którymi nawiązało się już szczególna więź, gdy każde ich zdanie cieszy, niejedno słowo sprawia, że śmiejesz się w głos, a czasem też tak się zdarza- wcale nierzadko, że się poryczysz, bo ktoś trafi tę czulą nutę w Twoim sercu.

Fajnie, gdy pod Twoim głupkowatym zdjęciem na portalu społecznościowym pojawią się znaki, że ludzie to lubią.

Fajnie jest usłyszeć, że ktoś Ci bliski dostał pracę.

Fajnie, gdy dzieci przychodzą się pochwalić swoimi osiągnięciami, poskarżyć na to, z czym same sobie rady nie dają i pochwalić tym, co osiągnęły.

Fajnie gdy pomagają i gdy się buntują.

Fajnie, gdy tak prowadzą z Tobą rozmowę, że na końcu wychodzisz na głupka (po kimś w końcu tę inteligencję odziedziczyły).

Fajnie wypić dobrą kawę (no dobra i zjeść dobre, albo nawet obojętnie jakie, ciastko).

Fajnie BYĆ.

Fajnego dnia Ci życzę.

Julka Małecka Praktyk Wyzdrowienia ChAD

 

Fot.: Emilia Staszków

Makijaż: Anna Szlazak Studio Wizażu i Pielęgnacji

2
0
Would love your thoughts, please comment.x