Każda historia jest inna

BOGATA KOBIETA

Pięćset złotych w portfelu, trzy słoiki z napisami „Zawsze mam pieniądze”, zeszyt z animacjami i najważniejsze- to poczucie- że jestem BOGATĄ KOBIETĄ.

Można nosić na sobie tonę złota lecz bez wiary w to, że jest się w energii pieniądza i że ma się więcej pieniędzy niż jest się w stanie wydać, trudno czuć się naprawdę bogatym człowiekiem.

Już nie zastanawiam się nad tym, czy mogę wyjść do restauracji ze znajomymi. Czy mogę postawić koleżance kawę. Wiem, że pieniądze muszą cyrkulować, a nie być „kiszone” w skarpecie lub odkładane do trumny.

Tak! Mam poczucie, że jestem BOGATĄ KOBIETĄ!!!

Wyglądam, zachowuję się i przede wszystkim myślę jak ktoś, kto ma dużo pieniędzy (nawet jeśli na ten konkretny mement wcale tych pieniędzy tak wiele nie mam).

Jestem wdzięczna za wszystko i wiem, że wszystko działa na moją korzyść.

Czy ktoś wyprał mi mózg?

Tak, zdecydowanie tak!!!!

Zrobiła to Marta Manterys na swojej grupie na facebook’u „Pokochaj pieniądze.”

Oglądam jej live’y już od ponad pół roku i w moim życiu zachodzą istotne zmiany. Tfu, Tfu…. W moim myśleniu zachodzą istotne zmiany, co bardzo mocno rzutuje na komfort mojego życia.

Nie martwię się już o swoje wydatki, bo wiem, że będąc w energii pieniądza zawsze znajdzie się okazja do tego, abym jak magnes przyciągnęła do siebie taką kwotę, jakiej akurat potrzebuję, a może nawet i większą.

Okazje do zarobku rosną jak grzyby po deszczu. Pojawiają się magicznie w moim życiu i sprawiają, że zarabiam pieniądze w sposób lekki, łatwy i przyjemny.

Za każdym razem, gdy potrzebuję gotówkę na coś wyjątkowego otwieram moje słoiki i okazuje się, że znajduję tam dokładnie tyle pieniędzy, ile chcę wydać. MAGIA? No prawie.

Moi Drodzy, to nie żadna magia- to moc naszego umysłu i tego, co nim przyciągamy.

Nasze myślenie ma ogromne znaczenie.

Jeśli będziemy ciągle się  zamartwiać i mnożyć czarne scenariusze, to w końcu one się spełnią. No bo dlaczego nie miałyby się spełnić skoro poświęcamy im tyle uwagi, czasu i energii.

Należy odwrócić swoje myślenie. Skierować swoją energię ku temu, czego pragniemy a nie tam, gdzie jest ona niepotrzebna.

Spalasz się?

Po co?

Po to, aby Twoje koszmary się spełniły?

Nie ma sensu koncentrować się na tym, co negatywne i niepożądane.

Chcesz być BOGATĄ KOBIETĄ?

Zacznij zachowywać się i myśleć, jak bogata kobieta. Zobacz już tę kwotę, o której marzysz na swoim koncie. Wyobraź sobie to, co za nią kupisz. I broń Boże nie oszczędzaj. Na co chcesz oszczędzać?

Na wypadek choroby? No to z pewnością zachorujesz!!!

Na czarną godzinę? To z pewnością ona przyjdzie!!!

Za to z przyjemnością możesz ODKŁADAĆ. Na co? Na wakacje, na nową kuchnię, na nowy aparat fotograficzny, na ciuchy, na buty, na wszystko, czego pragniesz…..

Uwierz mi, że jeśli po kolei będziesz oglądać live Marty i postępować tak, jak ona mówi, to dojedziesz do tego momentu, w którym poczujesz się jak BOGATA  KOBIETA i się nią staniesz!!!

A teraz uspokój się. Nie myśl o ratach kredytu, o tym, że musisz jeszcze wydać tyle, a tyle. Weź głębokie oddechy, możesz zacząć liczyć i skończyć, gdy Twoje myśli będą już z dala od tego, co Cię przygnębia. A wtedy wiesz co zrób? Zacznij być wdzięczna. Za co? Za każdy grosz, który znajdziesz pod swoimi stopami. Zobacz – już przyciągasz pieniądze!!! Znalazłaś złotówkę w wózku podczas zakupów – extra, kupiłaś coś na promocji- super – to , co zaoszczędziłaś zapisz sobie w zeszycie jako pieniądze, które jesteś do przodu. Tak samo możesz zrobić z innymi rzeczami, z które nie musiałaś płacić. Potem to podsumuj i zobacz ile ZAROBIŁAŚ na takich błahych rzeczach.

Nadal nie wierzysz?

To sprawdź.

Wejdź na grupę „Pokochaj pieniądze” i przekonaj się o tym, że warto przeprogramować swoje myślenie.

Nie twierdzę, że zawsze jest lekko. Przychodzą kryzysy, ale wtedy warto zapytać samej siebie: „Czy mam za co kupić jedzenie?” , „Czy mam za co zapłacić rachunki? „ itd. Jeśli tak, to jest bardzo dobrze i za to należy również być wdzięcznym.

Nie ma co też się jeżyć, kiedy przychodzi rachunek za prąd czy wodę lub inne rzeczy.

Doceń to, że masz w domu elektryczność, że możesz wziąć prysznic lub ugotować zupę!!!

Nie pomyślałaś o tym? A no właśnie. Trzeba zupełnie odwrócić sposób myślenie, by stać się bogatym człowiekiem. Bogactwo zaczyna się w głowie, a nie na koncie bankowym. Można mieć pięćdziesiąt złotych w portfelu i czuć się na bogato, a można mieć miliony na kontach i czuć pustkę i mieć poczucie, że jest się biednym.

Wyznacz sobie kwotę, którą chcesz zarabiać. Pamiętaj tylko o tym, że Twój umysł nie „łyknie” miliona, gdy zarabiasz dwa tysiące na miesiąc. Małymi krokami możesz bogacić się coraz bardziej. Powinnaś afirmować taką kwotę, w którą Twój umysł jest w stanie uwierzyć.

Dużo tych wskazówek i porad…

To takie proste, a takie skomplikowane za razem.

Zacznij od pierwszego kroku- dołącz do grupy Marty Manterys i daj sobie szansę na to by stać się BOGATĄ KOBIETĄ.

Bogactwa Ci  życzę.

Fot: Public Co

CZY DOSTRZEGASZ ZALEŻNOŚĆ?

CZY DOSTRZEGASZ ZALEŻNOŚĆ?

Każda historia jest innaINACZEJ CZY DOSTRZEGASZ ZALEŻNOŚĆ?♥️ ROZUMIENIE JEST TRUDNE, DLATEGO LUDZIE OCENIAJĄ tzn. powielają błędy myśleniowe. Wydaje się, że dla człowieka nie ma nic ważniejszego, niż poznanie samego siebie, czyli ROZUMIENIE funkcjonowania własnego...

czytaj dalej
JESTEŚ TYM, W CO WIERZYSZ

JESTEŚ TYM, W CO WIERZYSZ

Każda historia jest innaJESTEŚ TYM W CO WIERZYSZ Jesteś tym, w co wierzysz i przyciągasz do swojego życia wszystko to, w co wierzysz.Czyż tak nie jest?Pomyślisz: „Oby tylko nie zepsuła mi się pralka na święta” I co? Bach praleczka wysiada i na Boże Narodzenie jesteś...

czytaj dalej
WSPIERANIE A KRYTYKOWANIE

WSPIERANIE A KRYTYKOWANIE

Każda historia jest innaWSPIERANIE A KRYTYKOWANIE SŁÓW KILKA O MISJI, ODWADZE I LUDZKIM JADZIE Czy wiesz kim jest Ekspert przez Doświadczenie? „To osoba z doświadczeniem kryzysu psychicznego (np. psychozy, zaburzeń nastroju etc.), która po przebyciu stosownego...

czytaj dalej
0
Would love your thoughts, please comment.x