Każda historia jest inna

BOGATA KOBIETA

Pięćset złotych w portfelu, trzy słoiki z napisami „Zawsze mam pieniądze”, zeszyt z animacjami i najważniejsze- to poczucie- że jestem BOGATĄ KOBIETĄ.

Można nosić na sobie tonę złota lecz bez wiary w to, że jest się w energii pieniądza i że ma się więcej pieniędzy niż jest się w stanie wydać, trudno czuć się naprawdę bogatym człowiekiem.

Już nie zastanawiam się nad tym, czy mogę wyjść do restauracji ze znajomymi. Czy mogę postawić koleżance kawę. Wiem, że pieniądze muszą cyrkulować, a nie być „kiszone” w skarpecie lub odkładane do trumny.

Tak! Mam poczucie, że jestem BOGATĄ KOBIETĄ!!!

Wyglądam, zachowuję się i przede wszystkim myślę jak ktoś, kto ma dużo pieniędzy (nawet jeśli na ten konkretny mement wcale tych pieniędzy tak wiele nie mam).

Jestem wdzięczna za wszystko i wiem, że wszystko działa na moją korzyść.

Czy ktoś wyprał mi mózg?

Tak, zdecydowanie tak!!!!

Zrobiła to Marta Manterys na swojej grupie na facebook’u „Pokochaj pieniądze.”

Oglądam jej live’y już od ponad pół roku i w moim życiu zachodzą istotne zmiany. Tfu, Tfu…. W moim myśleniu zachodzą istotne zmiany, co bardzo mocno rzutuje na komfort mojego życia.

Nie martwię się już o swoje wydatki, bo wiem, że będąc w energii pieniądza zawsze znajdzie się okazja do tego, abym jak magnes przyciągnęła do siebie taką kwotę, jakiej akurat potrzebuję, a może nawet i większą.

Okazje do zarobku rosną jak grzyby po deszczu. Pojawiają się magicznie w moim życiu i sprawiają, że zarabiam pieniądze w sposób lekki, łatwy i przyjemny.

Za każdym razem, gdy potrzebuję gotówkę na coś wyjątkowego otwieram moje słoiki i okazuje się, że znajduję tam dokładnie tyle pieniędzy, ile chcę wydać. MAGIA? No prawie.

Moi Drodzy, to nie żadna magia- to moc naszego umysłu i tego, co nim przyciągamy.

Nasze myślenie ma ogromne znaczenie.

Jeśli będziemy ciągle się  zamartwiać i mnożyć czarne scenariusze, to w końcu one się spełnią. No bo dlaczego nie miałyby się spełnić skoro poświęcamy im tyle uwagi, czasu i energii.

Należy odwrócić swoje myślenie. Skierować swoją energię ku temu, czego pragniemy a nie tam, gdzie jest ona niepotrzebna.

Spalasz się?

Po co?

Po to, aby Twoje koszmary się spełniły?

Nie ma sensu koncentrować się na tym, co negatywne i niepożądane.

Chcesz być BOGATĄ KOBIETĄ?

Zacznij zachowywać się i myśleć, jak bogata kobieta. Zobacz już tę kwotę, o której marzysz na swoim koncie. Wyobraź sobie to, co za nią kupisz. I broń Boże nie oszczędzaj. Na co chcesz oszczędzać?

Na wypadek choroby? No to z pewnością zachorujesz!!!

Na czarną godzinę? To z pewnością ona przyjdzie!!!

Za to z przyjemnością możesz ODKŁADAĆ. Na co? Na wakacje, na nową kuchnię, na nowy aparat fotograficzny, na ciuchy, na buty, na wszystko, czego pragniesz…..

Uwierz mi, że jeśli po kolei będziesz oglądać live Marty i postępować tak, jak ona mówi, to dojedziesz do tego momentu, w którym poczujesz się jak BOGATA  KOBIETA i się nią staniesz!!!

A teraz uspokój się. Nie myśl o ratach kredytu, o tym, że musisz jeszcze wydać tyle, a tyle. Weź głębokie oddechy, możesz zacząć liczyć i skończyć, gdy Twoje myśli będą już z dala od tego, co Cię przygnębia. A wtedy wiesz co zrób? Zacznij być wdzięczna. Za co? Za każdy grosz, który znajdziesz pod swoimi stopami. Zobacz – już przyciągasz pieniądze!!! Znalazłaś złotówkę w wózku podczas zakupów – extra, kupiłaś coś na promocji- super – to , co zaoszczędziłaś zapisz sobie w zeszycie jako pieniądze, które jesteś do przodu. Tak samo możesz zrobić z innymi rzeczami, z które nie musiałaś płacić. Potem to podsumuj i zobacz ile ZAROBIŁAŚ na takich błahych rzeczach.

Nadal nie wierzysz?

To sprawdź.

Wejdź na grupę „Pokochaj pieniądze” i przekonaj się o tym, że warto przeprogramować swoje myślenie.

Nie twierdzę, że zawsze jest lekko. Przychodzą kryzysy, ale wtedy warto zapytać samej siebie: „Czy mam za co kupić jedzenie?” , „Czy mam za co zapłacić rachunki? „ itd. Jeśli tak, to jest bardzo dobrze i za to należy również być wdzięcznym.

Nie ma co też się jeżyć, kiedy przychodzi rachunek za prąd czy wodę lub inne rzeczy.

Doceń to, że masz w domu elektryczność, że możesz wziąć prysznic lub ugotować zupę!!!

Nie pomyślałaś o tym? A no właśnie. Trzeba zupełnie odwrócić sposób myślenie, by stać się bogatym człowiekiem. Bogactwo zaczyna się w głowie, a nie na koncie bankowym. Można mieć pięćdziesiąt złotych w portfelu i czuć się na bogato, a można mieć miliony na kontach i czuć pustkę i mieć poczucie, że jest się biednym.

Wyznacz sobie kwotę, którą chcesz zarabiać. Pamiętaj tylko o tym, że Twój umysł nie „łyknie” miliona, gdy zarabiasz dwa tysiące na miesiąc. Małymi krokami możesz bogacić się coraz bardziej. Powinnaś afirmować taką kwotę, w którą Twój umysł jest w stanie uwierzyć.

Dużo tych wskazówek i porad…

To takie proste, a takie skomplikowane za razem.

Zacznij od pierwszego kroku- dołącz do grupy Marty Manterys i daj sobie szansę na to by stać się BOGATĄ KOBIETĄ.

Bogactwa Ci  życzę.

Fot: Public Co

JAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACY

JAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACY

Każda historia jest innaJAK ŻYĆ Z ChAD I NIE BAĆ SIĘ PRACYWitajcie, jak wiecie jestem Julka Małecka, pisarka i Praktyk Wyzdrowienia ChAD. Na moim blogu  dzielę się z Wami moją historią walki z Chorobą Afektywną Dwubiegunową, która jest jednym z typów zaburzeń...

czytaj dalej
CZEKAJĄC CZEKAM

CZEKAJĄC CZEKAM

Każda historia jest innaCZEKAJĄC CZEKAMJestem osobą niesamowicie punktualną. A może raczej niepunktualną, bo zawsze jestem na spotkaniach co najmniej dwadzieścia minut wcześniej. Kiedyś usłyszałam, że to nie jest dobre, bo ktoś może nie być gotowy w 100%. Nauczyłam...

czytaj dalej
SUPERMOCE

SUPERMOCE

Każda historia jest innaSUPERMOCEKażdy z nas ma jakieś supermoce. Jedni są megaskrupulatni, inni robią piękne grafiki, są też demony porządku, które dbają o to, aby w ich domu zawsze można było jeść z podłogi. Ja osobiście supermocy mam bardzo wiele i tak, jak jest...

czytaj dalej
0
Would love your thoughts, please comment.x